Violeta Freeland, predsednica AMD Krško
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Žiga Radkovič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Kristian Revinšek (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Aleksander Čonda (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Roland Benkö (Gyula, Madžarska)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Nejc Malešič (AMTK Ljubljana)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Jasmin Ilijaš (SK Unia Goričan)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Patrik Nagy (Madžarska)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Jernej Pečnik (AMTK Ljubljana)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Matic Ivačič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Ladislav Vida (ST Lendava)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Aleksander Čonda (AMD Krško), Roland Benkö (Gyula, Madžarska), Žiga Radkovič (AMD Krško), Kristjan Revinšek (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Matic Ivačič (AMD Krško), Jasmin Ilijaš (SK Unia Goričan), Aleksander Čonda (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Aleksander Čonda (AMD Krško), Matic Ivačič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Aleksander Čonda (AMD Krško), Matic Ivačič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Roland Benkö (Gyula, Madžarska), Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), Ladislav Vida (ST Lendava)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), Ladislav Vida (ST Lendava)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Matic Ivačič (AMD Krško), Dino Kovačič (SK Unia Goričan), Roland Benkö (Gyula, Madžarska), Patrik Nagy (Madžarska)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan), Ladislav Vida (ST Lendava)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), Matic Ivačič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Aleksander Čonda (AMD Krško), Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), Dino Kovačič (SK Unia Goričan)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Mihaela Markušič (SK Unia Goričan)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Peter Prašnički, vodja marketinga pri AMD Krško
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Tomaž in Mitja Požrl
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Roland Benkö (Gyula, Madžarska), Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), Matic Ivačič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), Matic Ivačič (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan), Aleksander Čonda (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan), Aleksander Čonda (AMD Krško)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Nejc Malešič (AMTK Ljubljana), 3. mesto
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan), 2. mesto
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Aleksander Čonda (AMD Krško), 1. mesto
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan), Aleksander Čonda (AMD Krško), Nejc Malešič (AMTK Ljubljana)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka
Dino Kovačič (SK Unia Goričan), Aleksander Čonda (AMD Krško), Nejc Malešič (AMTK Ljubljana)
Speedway, državno prvenstvo mladincev Slovenije, Hrvaške in Madžarske, 2. dirka