Violeta Freeland, predsednica AMD Krško
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Franci Kalin, AMTK Ljubljana, selektor Slovenije
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Štefan Kekec, nekdanji voznik spidveja
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Izak Šantej, Slovenija, intervju Matija Duh, AMD Krško
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Renne Schäfer, Germany team manager
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
2. vožnja:
Matej Žagar, Maks Gregorič, Martin Smolinski, Thomas Stange
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
5. vožnja:
Matej Žagar, Maks Gregorič, Renato Cvetko, Marko Vlah
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
6. vožnja: Martin Smolinski, Thomas Stange, Andriy Karpov, Oleksandr Borodaj
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
7. vožnja: Guglielmo Franchetti, Friedrich Wallner, Mattia Carpanese
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
8. vožnja: Matej Žagar, Maks Gregorič, Joni Keskinen, Jari Mäkinen (R)
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
9. vožnja: Martin Smolinski, Thomas Stange, Renato Cvetko, Marko Vlah
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
13. vožnja: Matej Žagar, Maks Gregorič, Lukas Simon, Manuel Novotny
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
14. Martin Smolinski, Mattia Tadiello, Thomas Stange, Guglielmo Franchetti
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
17. vožnja: Matej Žagar, Mattia Carpanese, Maks Gregorič, Mattia Tadiello
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
19. vožnja: Guglielmo Franchetti, Mattia Carpanese, Marko Vlah, Renato Cvetko
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
20. vožnja: Matej Žagar, Andriy Karpov, Maks Gregorič, Oleksandr Borodaj
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
21. vožnja: Martin Smolinski, Thomas Stange, Friedrich Wallner, Lukas Simon
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
22. vožnja za tretjo mesto: Guglielmo Franchetti, Andriy Karpov
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Guglielmo Franchetti, Mattia Carpanese in Mattia Tadiello, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Manuel Novotny, Friedrich Wallner in Lukas Simon, Avstrija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Oleksandr Borodaj in Andriy Karpov, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Renne Schäfer, Germany team manager in Tommy Stange, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Maks Gregorič in Izak Šantej, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Renato Cvetko in Marko Vlah, Hrvaška
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Joni Keskinen in Jari Mäkinen, Finska
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Marko Vlah, Hrvaška, Renato Cvetko, Hrvaška, Joni Keskinen, Finska in Jari Mäkinen, Finska
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Tommy Stange, Nemčija, Maks Gregorič , Slovenija, Martin Smolinski, Nemčija in Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Tommy Stange, Nemčija, Martin Smolinski, Nemčija in Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Tommy Stange, Nemčija, Martin Smolinski, Nemčija in Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija in Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija in Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Friedrich Wallner, Avstrija, Andriy Karpov, Ukrajina, Oleksandr Borodaj, Ukrajina in Manuel Novotny, Avstrija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Friedrich Wallner, Avstrija in Andriy Karpov, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Oleksandr Borodaj, Ukrajina in Friedrich Wallner, Avstrija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Andriy Karpov, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Guglielmo Franchetti, Italija, Mattia Carpanese, Italija, Joni Keskinen, Finska in Jari Mäkinen, Finska
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Guglielmo Franchetti, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Marko Vlah, Hrvaška, Renato Cvetko, Hrvaška in Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Andriy Karpov, Ukrajina, Tommy Stange, Nemčija, Martin Smolinski, Nemčija in Oleksandr Borodaj, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Andriy Karpov, Ukrajina, Tommy Stange, Nemčija in Oleksandr Borodaj, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Guglielmo Franchetti, Italija, Friedrich Wallner, Avstrija in Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Friedrich Wallner, Avstrija in Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija in Jari Mäkinen, Finska
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija in Joni Keskinen, Finska
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Guglielmo Franchetti, Italija, Oleksandr Borodaj, Ukrajina, Andriy Karpov, Ukrajina in Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Andriy Karpov, Ukrajina, Guglielmo Franchetti, Italija, Oleksandr Borodaj, Ukrajina, in Mattia Carpanese, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Joni Keskinen, Finska, Friedrich Wallner, Avstrija in Manuel Novotny, Avstrija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija, Manuel Novotny, Avstrija in Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Nemčija, Guglielmo Franchetti, Italija, Mattia Tadiello, Italija in Tommy Stange, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Nemčija, Guglielmo Franchetti, Italija, Mattia Tadiello, Italija in Tommy Stange, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Nemčija in Mattia Tadiello, Italija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Slovenija, Mattia Carpanese, Italija in Maks Gregorič, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Nemčija in Tommy Stange, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Mattia Carpanese, Italija, Guglielmo Franchetti, Italija in Renato Cvetko, Hrvaška
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Slovenija, Maks Gregorič, Slovenija in Andriy Karpov, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič, Slovenija in Oleksandr Borodaj, Ukrajina
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Gledalci
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Slovenija in Maks Gregorič , Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Matej Žagar, Slovenija in Maks Gregorič , Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Maks Gregorič , Slovenija in Matej Žagar, Slovenija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Martin Smolinski, Nemčija, Tommy Stange, Nemčija, Friedrich Wallner, Avstrija in Lukas Simon, Avstrija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Pokali
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
SPEEDWAY, EP parov, polfinale
Renne Schäfer, Germany team manager, Tommy Stange, Nemčija in Martin Smolinski, Nemčija
SPEEDWAY, EP parov, polfinale